KONST / Litografier / Färglitografi 15018493
nr 1501 8493
Färglitografi
Olle Adolphson, skuta. Signerad, numrerad 59/100, daterad -87. Färglitografi, bildmått: 31x41 cm, yttermått inklusive ram: 44x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:07:29
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)